top of page

CZEŚĆ!

Od samego początku mózgiem całego przedsięwzięcia była Karina - prywatnie wielbicielka mody z przełomu lat 30. i 40. oraz posiadaczka sporej ilości ubrań i akcesoriów z tych dekad. Wraz z Dominikiem (miłośnikiem starych książek i art deco) rozpoczęli przygodę z vintage w 2012 roku. Sklep internetowy, w którym serdecznie Was witamy, to kolejny etap na naszej drodze. Jesteśmy prawdziwymi szczęściarzami, że podążacie nią wraz z nami. Czujcie się tutaj jak u siebie!

Zrzut ekranu 2021-09-28 o 15.20.46.png
Zrzut ekranu 2021-10-4 o 15.14.07.png

NASZE UBRANIA

Wszystkie ubrania w VFE wyszukujemy osobiście. Znajdziecie u nas starannie wyselekcjonowany vtg ze świetnej jakości tkanin. W naszym sklepie mamy zarówno ubrania z lat 50., 60., jak i późniejszych dekad – aż do końcówki lat 80. Każde ubranie, zanim trafi w Wasze ręce, jest prane lub – w przypadku płaszczy czy grubych wełen - czyszczone chemicznie. Za ten etap osobiście odpowiada Dominik. Z kolei domeną Kariny jest ostateczny efekt wizualny – prasowanie i dbałość o to, aby ubrania pięknie prezentowały się na zdjęciach i wieszakach w sklepie stacjonarnym.

NASZ SKLEP

Nasz sklep stacjonarny mieści się w samym sercu Głównego Miasta - na ul. Szerokiej 44/45, którą zamyka najstarszy i największy z zachowanych dźwigów portowych średniowiecznej Europy. Kilka kroków dalej znajduje się Bazylika Mariacka - największy ceglany kościół w Europie. W słoneczny dzień warto wybrać się na spacer malowniczymi gdańskimi uliczkami i przy okazji zajrzeć do Vintage For Ever.

W sklepie stacjonarnym znajdziecie jeszcze więcej asortymentu niż na stronie oraz kolorowe skarpetki i akcesoria  zaprzyjaźnionej marki KABAK, serdecznie zapraszamy!

Zrzut ekranu 2021-10-4 o 15.14.15.png
bottom of page